Грчки хотели | Хотели во Грција - Грчки директориум за хотели

Барај хотели во Фира повтори го барањето


хотели и апартмани во Фира

152 хотели и апартмани во Фира

Пронајдете сместување според Вашите конкретни потреби

Одберете опсег на цени кои Ви одговараат:

0 - € 924

Како сакате да го подредиме пребарувањето?

Колку ѕвезди сакате да има сместувањето:

Која категорија на сместување Ве интересира?


Најпопуларни хотели во Фира, Грција

Aigialos Luxury Traditional Houses
Хотел

Aigialos Luxury Traditional Houses

The 5-star Aigialos Luxury Traditional Houses has a peaceful and quiet location. With views of the Aegean Sea, this luxury hotel is 5 minutes' walking from the town centre.

 0.51 км од центарот на Фира


Lefteris Traditional Rooms
Гостински соби

Lefteris Traditional Rooms

Offering panoramic views of the Aegean Sea, Lefteris Traditional Rooms features a garden and sun terrace. It is located in Fira in Santorini and offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi.

 0.19 км од центарот на Фира


Athina Luxury Suites
Хотел

Athina Luxury Suites

Nestled upon a rock in Fira Town, the Cycladic-style Athina Luxury Suites feature a swimming pool and a sun terrace with panoramic views of the Caldera and the volcano.

 0.26 км од центарот на Фира


Aria Lito Mansion
Резиденција

Aria Lito Mansion

Centrally located in Santorini's capital, Fira Town, this beautiful hotel offers travellers stylish accommodation in a peaceful setting.

 0.13 км од центарот на Фира


Archontiko Santorini
Гостински соби

Archontiko Santorini

Enjoying views of the Aegean Sea and Caldera from its spacious sun terrace, the fully renovated Archontiko Apartments offers self-catered accommodation with free Wi-Fi.

 0.33 км од центарот на Фира


Atlantis Hotel
Хотел

Atlantis Hotel

Located in central Fira, with a panoramic view of the caldera and Aegean Sea, Atlantis Hotel combines traditional Cycladic architecture with modern facilities including a pool and a hot tub.

 0.41 км од центарот на Фира


Loizos Stylish Residences
Гостински соби

Loizos Stylish Residences

Just 20 metres from the famous Caldera-volcano-and-sunset viewpoint in Fira, Loizos Apartments offers accommodation coupled with pool facilities, close to the centre of Fira.

 0.51 км од центарот на Фира


Hotel Hellas
Хотел

Hotel Hellas

Situated just a few minutes walk away from Fira’s central square, Hotel Hellas offers accommodation with views to the Aegean Sea and free WiFi in public areas.

 0.18 км од центарот на Фира


Kykladonisia Hotel
Апартман

Kykladonisia Hotel

Situated in Fira, Kykladonisia offers tastefully decorated rooms with air conditioning. It has a swimming pool carved into the volcanic rock and 2 furnished terraces overlooking the Aegean Sea.

 0.20 км од центарот на Фира


Villa Aesthesis
Гостински соби

Villa Aesthesis

Offering an indoor pool and 2 outdoor hot tubs, the Cycladic-style Villa Aesthesis is in Fira Town. It features a fully equipped unit with free WiFi and views over the caldera, the volcano and the Aegean Sea.

 0.49 км од центарот на Фира


Сите 152 хотели и апартмани во Фира

  Пребарај хотели во дестинациите во близина на Фира