Грчки хотели | Хотели во Грција - Грчки директориум за хотели

Барај хотели во Вурвуру повтори го барањето


хотели и апартмани во Вурвуру

50 хотели и апартмани во Вурвуру

Пронајдете сместување според Вашите конкретни потреби

Одберете опсег на цени кои Ви одговараат:

0 - € 94

Како сакате да го подредиме пребарувањето?

Колку ѕвезди сакате да има сместувањето:

Која категорија на сместување Ве интересира?


Најпопуларни хотели во Вурвуру, Грција

Zinozis Beach Apartments
Апартман

Zinozis Beach Apartments

Enjoying a seafront location in Vourvourou Beach, Zinozis Beach Apartments are set in a well-tended garden with grassy areas and trees. They offer self-catering accommodation with Aegean Sea and mountain views. Free Wi-F...

 2.44 км од центарот на Вурвуру


Studios Efi
Апартман

Studios Efi

Located right on the sandy beach of Vourvourou, Studios Efi offers air-conditioned studios with free Wi-Fi and a balcony overlooking the Aegean Sea and the garden. Taverns and shops are within a 5-minute walk.

 1.77 км од центарот на Вурвуру


Zisios Studios
Апартман

Zisios Studios

Zisios is located amongst olive trees, a 5-minute walk from Vourvourou Beach in Chalkidiki. It offers air-conditioned studios with free Wi-Fi and a balcony overlooking Mount Athos Gulf.

 2.73 км од центарот на Вурвуру


Hotel Rema
Хотел

Hotel Rema

Surrounded by a large garden, a few metres from the famous Vourvourou Beach, Rema features a pool and restaurant. It offers air-conditioned rooms with free WiFi and a balcony overlooking the rich greenery or the mountain...

 1.44 км од центарот на Вурвуру


Maria - Pavlos Studios and Apartments
Апартман

Maria - Pavlos Studios and Apartments

Maria - Pavlos Studios and Apartments is a self-catering accommodation located in Vourvourou. Free WiFi access is available. The apartment will provide you with air conditioning and a balcony.

 0.59 км од центарот на Вурвуру


Studios Voula
Апартман

Studios Voula

Studios Voula is located in Vourvourou Village of Chalkidiki, just 500 metres from a sandy beach. It features a garden with a sun terrace and BBQ facilities and offers self-catering studios with sea views.

 2.74 км од центарот на Вурвуру


Vour 52
Апартман

Vour 52

Surrounded by lush olive trees, the traditionally built Vour 52 is located 500 metres from the sandy beach of Vourvourou. It offers air-conditioned studios and apartments, and an outdoor pool with sun terrace. A hot tub...

 0.92 км од центарот на Вурвуру


Vourvourou Hotel
Хотел

Vourvourou Hotel

Right on the beach of Vourvourou and featuring a seafront deck, this family-run hotel is surrounded by a garden. It offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi. Free sun loungers and umbrellas are available on the terra...

 1.32 км од центарот на Вурвуру


Studios Anna
Апартман

Studios Anna

Anna's Studios is conveniently located within a 3-minute walk from the famous beach of Vourvourou in Halkidiki.

 3.06 км од центарот на Вурвуру


Panorama Studios B
Апартман

Panorama Studios B

Located on a lush hill 350 metres from Vourvourou Beach, Panorama Studios B offers self-catering accommodation with free WiFi and furnished balcony overlooking the Aegean Sea. Shops and tavernas are within a 3-minute wal...

 3.37 км од центарот на Вурвуру


Сите 50 хотели и апартмани во Вурвуру

  Пребарај хотели во дестинациите во близина на Вурвуру