Грчки хотели | Хотели во Грција - Грчки директориум за хотели

Тесалија  


Барај хотели во Тесалија повтори го барањето


хотели и апартмани во Тесалија

1005 хотели и апартмани во Тесалија

Пронајдете сместување според Вашите конкретни потреби

Одберете опсег на цени кои Ви одговараат:

0 - € 750

Како сакате да го подредиме пребарувањето?

Колку ѕвезди сакате да има сместувањето:

Која категорија на сместување Ве интересира?


  1.005 хотели во 104 дестинации во Тесалија

Milos Studios/Apartments
Апартман

Milos Studios/Apartments

Milos Studios/Apartments is located in Skópelos Town. It offers self-catering accommodation with Aegean Sea views.

 1.06 км од центарот на Скопелос Град


Karagiozos Studios & Apartments
Апартман

Karagiozos Studios & Apartments

Located 500 metres away from the port of Skopelos, Karagiozos Studios & Apartments offers self-catering accommodation with free WiFi access and views over the garden.

 0.69 км од центарот на Скопелос Град


Villa Nefeli
Апартман

Villa Nefeli

Surrounded by pine trees and colourful flowers, Villa Nefeli lies within 50 metres from the sandy Maratha Beach in Skiathos. Its self-catering units come with free Wi-Fi and 2 balconies overlooking the garden and the mou...

 1.35 км од центарот на Кукунариес


Agravlis Country House Skopelos
Гостински соби

Agravlis Country House Skopelos

Featuring an outdoor pool, garden and terrace, Agravlis Country House Skopelos is located in Stafylos in Skopelos. It is 2 km from Stafylos Beach and offers free WiFi throughout.

 1.92 км од центарот на Стафилос


Sunrise House
Гостински соби

Sunrise House

Just 10 metres from the beach, Sunrise House is located in Volos City. This self-catering accommodation features free WiFi. The property is 3.6 km from Athanasakeion Archaeological Museum of Volos.

 4.51 км од центарот на Волос


Saint George Villas & Apartments
Апартман

Saint George Villas & Apartments

Located in Skiathos Town, Saint George Villas & Apartments offer self-catering accommodation with free WiFi access and views over the Aegean Sea, the lake, the mountain and the town. The nearest beach is 2 km away.

 2.03 км од центарот на Скијатос Град


Stone Mansion House
Апартман

Stone Mansion House

The traditionally built Stone Mansion House is located 100 metres from Skopelos Port, shops and restaurants. It offers fully equipped apartments with balcony overlooking the garden or the mountains.

 0.77 км од центарот на Скопелос Град


Alonissos Poikilma Villas
Гостински соби

Alonissos Poikilma Villas

Set on an elevated position, 800 metres away from Megali Ammos, Alonissos Poikilma offers eco-friendly villas each with a private, infinity swimming pool overlooking the Aegean Sea. The port of Patitiri is 4 km away.

 3.89 км од центарот на Алонисос стар град


Perivoli Studios
Апартман

Perivoli Studios

Perivoli Studios is a self-catering accommodation located in Skópelos. The property is 800 metres from Port of Skopelos and 200 metres from Photo Centre of Skopelos.

 0.32 км од центарот на Скопелос Град


Mira Mare Hotel
Хотел

Mira Mare Hotel

Just metres from Megali Ammos Beach, Mira Mare Hotel features a garden and offers room with garden or Aegean Sea views. Free WiFi is available in public areas.

 0.87 км од центарот на Мегали Амос